ISICNewsAktualności, wydarzenia - nie tylko dla studentów

ISIC News

Kulinarna mapa warszawy

Kulinarna mapa Warszawy

 

Nie można wątpić, iż gastronomia znajduje swoje uznanie w sercu Polski. Pęd życia, który panuje w stolicy sprawia, że między codziennymi obowiązkami, a przyjemnościami często korzystamy z menu oferowanych przez Warszawskie centrum gastronomiczne. Dodatkowo ilość miejsc znacznie ułatwia wybór truchtającym po Warszawie ludziom, którzy dopasowują pod siebie miejsca, nie tylko odpowiadające oku, ale również kubkom smakowym.

My dzisiaj pragniemy poprowadzić was po naszych kulinarnych ścieżkach!


PRZEDSTAWIAMY NASZE TOP 4!

  • DIFFERENT – Restauracja w ciemnościach wprowadzi was w świat osób niewidomych, w którym będziemy mogli doświadczyć odkrywanie smaków na nowo. Zamknięcie się na odbiór bodźców wzrokowych powoduje prawdziwą eksplozję doznań odczuwanych pozostałymi zmysłami.  W restauracji DIFFERENT serwowane są głównie dania kuchni europejskiej fusion. Znajduje się przy Alejach Jerozolimskich – ATLAS TOWER 123a.

  • Kolejnym miejscem na naszej mapie jest restauracja Old Town Restaurant - Ptaszek w Klatce. Mieści się
    w centralnej części Starego Miasta. Gościom serują dania kuchni polskiej i kontynentalnej. Według nas idealna dla obcokrajowców, którzy będą mieli okazję spróbować regionalnych potraw, czując się jak w prawdziwym Polskim domu.

  • Klubokawiarnia Jaś i Małgosia jest kawiarnią o ciekawej historii, ponieważ powstała już w 1967r i przez długi czas była jedną z najbardziej znanych kawiarni w Warszawie. Odbywają się tam pokazy filmowe, warsztaty DIY, akustyczne koncerty i wiele więcej działań mających na celu ożywienie kulturalne okolicy. W swoim menu przedstawiają pozycje kuchni różnorodnej i co ciekawe – Jaś i Małgosia oferują własne, czerwone, wytrawne wino!

  • Hard Rock Cafe istnieje dłużej, niż mogłoby się nam wydawać. Od zawsze łączyło ludzi wokół dobrego jedzenia, żywej atmosfery i, co najważniejsze, zamiłowania do muzyki. Marka odcisnęła swoje piętno w historii samego rock and roll’a, wszystko dlatego, że dwóch młodych facetów chciało otworzyć kawiarnię dla wszystkich. Zapisujemy tę sieciówkę na kulinarnej mapie Warszawy, ponieważ jak sami mówią – ich burgery są po postu legendarne! A w dodatku, w Polsce istnieją tylko trzy lokalizację Hard Rock Cafe, więc jeżeli będziecie mieć przerwę między rozkładem pociągów dalekobieżnych, koniecznie zajrzyjcie na Złotą 59
    i sprawdźcie o co tyle szumu!

Opisaliśmy wam dzisiaj nasze Warszawskie TOP 4 – miejsca, w których (jak nam się wydaje) odnajdziecie swoje smaki lub otworzycie się na nowe! Jeżeli chcecie sprawdzić czy zgadzacie się z nami, weźcie do ręki naszą kartę ISIC, a wychodząc zapłacicie taniej! Życzymy wam smacznego!


Szukasz dobrego jedzenia, żywej atmosfery i masz szczególne zamiłowanie do muzyki? Nasza Warszawska mapa kulinarna przedstawia Hard Rock Cafe!
Zajrzyj na nasz profil na Facebook’u, aby dowiedzieć się więcej!
www.facebook.com/isic.polandUwaga konkurs

A Ty, gdybyś/aś tak jak Isaac Tigrett i Peter Morton pragnął/ęła otworzyć kawiarnię, to jaki byłby Twój koncept? Podziel się z nami w komentarzu pod postem na fejsie, a najlepszą wypowiedź nagrodzimy voucherem do Hard Rock.
Na zgłoszenia czekamy do 4 grudnia 2019 włącznie.

Wróć

© ISIC Polska - Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie recode.pl