ISICNewsAktualności, wydarzenia - nie tylko dla studentów

ISIC News

OKFS - Ogolnopolski Konkurs Fotografii Studenckiej

Fotografia składa się ze zbioru wielu technik. 
Jej celem jest jednak rejestrowanie obrazu za pomocą światła. Dzięki fotografii jesteśmy w stanie powrócić do przeszłości, stworzyć wspomnienia, serię zdjęć. Oglądane przez nas filmy to nic innego jak sekwencje zdjęć oraz klatek z obrazem cyfrowym.  

OKFS, czyli Ogólnopolski Konkurs Fotografii Studenckiej to Konkurs skierowany do wszystkich studentów oraz doktorantów uczelni państwowych i prywatnych interesujących się fotografią.

Organizowany on jest od 1998 r., a w tym roku przypadła już jego XXI edycja.
Jest to jedno z największych tego typu przedsięwzięć w Polsce. Misją Konkursu jest dawanie możliwości rozwoju w dziedzinie fotografii oraz odkrywanie nowych talentów.
Konkursowi towarzyszą wystawy nadesłanych prac, cykle warsztatów, projekcji i wykładów prowadzonych przez znakomitych fotografów.


Tematem tegorocznej edycji był: “XXI wiek”!

1. I miejsce: Reportaż
2. I miejsce: Portret

3. I miejsce: Sceneria

 

Pozostałe wyróżnione fotografie w konkursie OKFS.

 

 

"Aby wziąć udział w Konkursie, nie musisz mieć na koncie dużego doświadczenia! Liczy się przede wszystkim pasja, talent i nietypowe spojrzenie na rzeczywistość. W Konkursie każdy ma szansę wygrać, niezależnie od tego czy jest profesjonalistą, czy amatorem rozpoczynającym przygodę z fotografią.”

Wróć

© ISIC Polska - Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie recode.pl